Misja

Misja

Marka Dingo Gear jest częścią firmy Dingo Sp. z o.o. założonej przez Waldemara i Elżbietę  Rutkowskich w 1977r. Dingo to rodzinne przedsiębiorstwo, które jest obecnie zarządzane przez drugie pokolenie. Warto podkreślić, że jesteśmy firmą z całkowicie 100% polskim  kapitałem, a zdecydowana większość naszego asortymentu pochodzi z nowoczesnego zakładu produkcyjnego w Bydgoszczy.

Dingo Gear to przede wszystkim produkcja profesjonalnego sprzętu K-9 do szkolenia psów pełniących służbę np. w policji, wojsku, straży miejskiej i granicznej, a także innych służbach mundurowych. Ponadto nasz sprzęt znajduje zastosowanie w treningach IPO, sportach ringowych oraz innych sportach dla psów.

Naszym głównym celem jest profesjonalne wyposażenie wszystkich osób związanych z szeroko pojętym K-9 . Marka Dingo Gear została stworzona po to aby każdy instruktor, pozorant czy przewodnik mieli do dyspozycji sprzęt funkcjonalny, bezpieczny i w pełni spełniający swoje zadanie.

Stała i aktywna współpraca naszej firmy z wykwalifikowanymi trenerami w dziedzinie tworzenia, testowania i modyfikowania asortymentu pozwala nam wprowadzić innowacje i podnosić jakość naszych produktów.

Team Dingo Gear to grupa pasjonatów zaangażowanych zarówno w tworzenie najwyższej jakości artykułów, jak i kształtowanie pozytywnych relacji z klientami. Zachęcamy do obejrzenia naszej oferty w sklepie.