Misja

Misja

Marka Dingo Gear jest częścią firmy Dingo Sp. z o.o. założonej przez Waldemara i Elżbietę  Rutkowskich w 1977r. Dingo jest firmą rodzinną i obecnie zarządzana jest już przez drugie pokolenie następców. Warto podkreślić, że jesteśmy firmą ze 100% polskiego kapitału, a cała produkcja i zdecydowana większość asortymentu pochodzi z zakładu w Bydgoszczy.

Dingo Gear to głównie produkcja sprzętu do profesjonalnego szkolenia psów  pełniących służbę np. w policji, wojsku, straży granicznej jak i innych służbach mundurowych oraz zaangażowanych w IPO, sporty ringowe np.ring francuski, mondioring. Stała i aktywna współpraca z wysokiej klasy trenerami w ciągłym procesie tworzenia  asortymentu pozwala  nam rozwijać i podnosić jakość naszej oferty.

               Naszym głównym celem jest profesjonalne wyposażenie wszystkich osób związanych z szeroko pojętym K9 a więc profesjonalnym szkoleniem psów. Dingo Gear to marka stworzona po to aby każdy instruktor, pozorant czy przewodnik mieli do dyspozycji sprzęt funkcjonalny, bezpieczny i w 100% spełniający swoje zadanie.