Adam Tulisz, Rafał Zawadzki, Szkoła Guard Dog

Zdjęcie


Adam Tulisz, Rafał Zawadzki – Guard Dog

Dane kontaktowe:


 

Szkoła dla psów Guard Dog

Kwidzyń – Sadlinki

Adam Tulisz i Rafał Zawadzki

tel. +48 507 639 218

www.Facebook Guard Dog


Materiały multimedialne:


Szkoła Guard Dog powstała w 2015 roku z inicjatywy Adama Tulisza. Krótko po rozpoczęci działalności do Adama dołączył Rafał Zawadzki i od tego czasu tworzą oni duet, który jako pierwszy w Polsce rozpoczął pracę w Ringu Francuskim.

Zanim jednak do tego doszło, główna myśl jaka towarzyszyła Adamowi to po prostu pokazanie wszystkim opiekunom, którym zależało na zbudowaniu silnej więzi z psem, drogi opartej na wzajemnym zrozumieniu i zaspokajaniu jego potrzeb. Już w parze z Rafałem udało im się wyszkolić wielu wychowanków, którzy z powodzeniem zdali egzaminy BH, PT prowadzone przez ZKWP. Wszystkie zajęcia odbywają się na profesjonalnym, w pełni wyposażonym placu w Olszanicy. Guard Dog współpracuje również między innymi ze szkołą Jaffar z Gdańska.

Aktualnie główny nacisk i kierunek w którym zmierzają Adam i Rafał to Ring Francuski w którym liczy się nie tylko siła, wola walki, odwaga i spryt ale przede wszystkim karność i dyscyplina psa. Nie jest to Sport dla każdego psa oraz przewodnika. Wymaga idealnego zgrania obojga oraz bezwzględnego posłuszeństwa i oddania psiego partnera.

Chłopaki z Guard Dog również jako pierwsi w Polsce mogą poszczycić się już sukcesami w tej elitarnej dyscyplinie kynologicznej. Mają zdane egzaminy CSAU oraz BREVET oraz kilka bardzo udanych występów w kategorii RING1 ( m.in. 1 miejsce Rafała w Vitry ). Wszystko zostało osiągnięte ciężką i wytrwałą pracą a ambitne plany zakładają nawet udział w mistrzostwach świata Ringu Francuskiego w Hiszpanii.