Łukasz Kwiatek, Szkolenie Psów „Spartakus K-9”

Zdjęcie


Szkolenie Psów „Spartakus K-9” Łukasz Kwiatek

Dane kontaktowe:


 

63-640 Bralin, koło Kępna
ul. Leśna 6f
tel: 781 045 112

www.szkoleniepsowspartakus.pl


Materiały multimedialne:


Przygoda Łukasza rozpoczęła się od kupna Owczarka Niemieckiego. Z tym psem ukończył on szkolenie z zakresu IPO. Następne lata to rozwijanie swojej pasji, uczestnictwo w seminariach i szkoleniach a także nabywanie doświadczenia poprzez aktywną współpracę z hodowlami Psów użytkowych. I to właśnie w temacie szkolenia psów użytkowych i służbowych postanowił Łukasz się dalej rozwijać.
Rozpoczęcie szkoleń datuje na rok 2004. W międzyczasie zostaje Instruktorem Szkoleń oraz Licencjonowanym Pozorantem z ramienia Polskiej Federacji Kynologicznej. Oficjalne otwarcie Szkoły Spartakus K-9 następuje w roku 2015. Do dnia dzisiejszego u Łukasza trenują głównie psy patrolowe, tropiące i inne tzw. „użytki” Ostatnio coraz większym zainteresowaniem cieszą się również szkolenia psów do ochrony osobistej i mienia. Oczywiście szkoła posiada również rozbudowaną ofertę dla klientów indywidualnych a Łukasz jest w stanie dopasować trening dla każdego psa.
Plan Łukasza na przyszłość jest bardzo prosty. Rozbudowa i umacnianie marki swojej szkoły i zdobywanie uznania i coraz wyższej pozycji w świecie profesjonalistów zajmujących się szkoleniami psów.