Nowy plac szkoleniowy oraz wizyta specjalnego gościa w K9 Dingo

2014.07.16

Nowy plac szkoleniowy oraz wizyta specjalnego gościa w K9 Dingo

Bardzo dużo działo się w zeszłym tygodniu w K9 Dingo. Nieoficjalna inauguracja nowego placu szkoleniowego zbiegła się w czasie z przyjazdem na nasze zaproszenie Pana Bartka Sudaka – cenionego w Europie propagatora psich sportów ringowych ( w tym mondioringu ). Bartek jest również dużym autorytetem w szkoleniu psów dla służb mundurowych. Spotkanie było bardzo owocne dla obydwu stron a jego zwieńczeniem był krótki lecz bardzo efektowny pokaz wyszkolenia psów, które dały popis swoich możliwości pokazując jak atrakcyjne mogą być sporty ringowe.

W związku z powyższymi wydarzeniami planujemy w niedługim czasie przeprowadzić pierwsze seminarium dla pozorantów a także otworzyć szkółkę dla wszystkich posiadaczy psów – szczegóły już wkrótce !

Nowy plac szkoleniowy oraz wizyta specjalnego gościa w K9 Dingo Nowy plac szkoleniowy oraz wizyta specjalnego gościa w K9 Dingo Nowy plac szkoleniowy oraz wizyta specjalnego gościa w K9 Dingo Nowy plac szkoleniowy oraz wizyta specjalnego gościa w K9 Dingo Nowy plac szkoleniowy oraz wizyta specjalnego gościa w K9 Dingo