Weź udział w szkoleniu Pies obrońca i przyjaciel

2019.10.20

Weź udział w szkoleniu Pies obrońca i przyjaciel

Pies Obrońca i Przyjaciel-Warszawa 19-20.10.2019-

Chłopaki składają już przeszkody i szykują pomieszczenia.
Nasze szkolenie charakteryzuje nieszablonowe myślenie,zróżnicowani pozoranci, duża ilość wejść szkoleniowych,rodzinna atmosfera a przede wszystkich wspaniała forma spędzania wolnego czasu ze swoim psem.

 

To były piękne chwile…Pies Obrońca i Przyjaciel.
Świetni przewodnicy,wspaniale psy oraz pozoranci-Adam Olszowski,Witold Borys,Michał Rajczakowski,Jarek Andruszewski.
Chciałbym wszystkim podziękować,cel szkolenia został osiągnięty a w przypadku niektórych pies został już sprawdzony w warunkach realnego zagrożenia(brawo Emi i Agnes).Zajęcia odbywały się w terenie zabudowanym oraz w oparciu o ośrodek wypoczynkowy.Zróżnicowany poziom wyszkolenia ale wszystkie psy zrobiły krok do przodu.Skupialiśmy się na kilku aspektach:gryzienie,scenki,rozgryzanie,kontrola,posłuszeństwo i socjal. Kazdy wie co ma do poprawy. Podziękowania dla Przemka i Witka za przygotowanie obiektu @dingo gear za mega solidny sprzęt i pakiety startowe,Lubuski-FoDOGraf-za tytaniczna pracę.

Weź udział w szkoleniu Pies obrońca i przyjaciel Weź udział w szkoleniu Pies obrońca i przyjaciel Weź udział w szkoleniu Pies obrońca i przyjaciel Weź udział w szkoleniu Pies obrońca i przyjaciel Weź udział w szkoleniu Pies obrońca i przyjaciel Weź udział w szkoleniu Pies obrońca i przyjaciel Weź udział w szkoleniu Pies obrońca i przyjaciel Weź udział w szkoleniu Pies obrońca i przyjaciel Weź udział w szkoleniu Pies obrońca i przyjaciel Weź udział w szkoleniu Pies obrońca i przyjaciel