Polska Federacja Ringu Francuskiego

2019.07.23

Polska Federacja Ringu Francuskiego

Relacja Adama Tulisza i Rafała Zawadzkiego:

..” Na ostatnim finale i Grand Prix Francji doszło do naszego spotkania z władzami SCC z Danielem Schwartz na czele . Nasze trzy lata ciężkiej pracy doprowadziły do chyba najważniejszej rzeczy , czyli możliwości rozwoju naszej ukochanej dyscypliny w Polsce.

Otrzymaliśmy zgodę na utworzenie Polskiej Federacji Ringu Francuskiego. Nasze dalsze działania poza startami i szkoleniem ludzi i własnych psów, od tego momentu będą obejmować tworzenie struktur u nas w kraju . Wreszcie będzie można trenować i organizować konkursy u nas, które będą honorowane i uznawane, także we Francji . Nasi zawodnicy będą mogli brać udział w otwartych mistrzostwach świata, oraz trenować go u nas w Polsce.
To był także jeden z powodów, który zdecydował o zawieszeniu projektu ring dla nowych uczestników, ponieważ nasza cała energia będzie skierowana właśnie na budowanie i tworzenie naszej federacji.

Obserwujcie nas uważnie, przed nami procedury formalne i wiele innych dokumentów, które musimy wypełnić. Czekamy na wszystkich miłośników i potencjalnych przyszłych zawodników tego sportu.

Ring w Polsce to fakt, a nie tylko marzenie dwóch wariatów. Byliśmy tylko my ale wiem , że będzie nas więcej. Przed nami ogrom pracy , ale czujemy się wspaniale .
Specjalne podziękowania dla Piotr Ziarkiewicz , bez Ciebie nie byłoby to możliwe…”

GRATULACJE!!!