Polskie psy startują w Ring de France

2018.05.02

Polskie psy startują w Ring de France

Cytujemy wypowiedź Rafała Zawadzkiego:

..”Mamy w Polsce pierwsze psy startujące w Ring de France – ringu francuskim , które potwierdziły to egzaminami i startem w zawodach Ring 1. Nigdy nie śniłem o zdobyciu tylu punktów (197.80/200)???? mimo to zdobyłem tylko, a może aż drugie miejsce. Myślę, że świadczy to o wysokim poziomie tego konkursu. Dziękuje wszystkim, którzy dołożyli choćby trochę starań w pomocy nam w spełnianiu marzeń.

Merci Lidie&Piotr Ziarkiewicz, Adam Tulisz, Miguel Barolin, Thierry Serbource, Przychodnia Weterynaryjna CliniVet, Joelle H’ka, Jessica Lemaitre, Gégé Annie, Jean-Jacques Pinault, Jordan Ehinger, Nicolas Angélique Contignon, Dingo Gear z Jacek Rutkowski na czele, przepraszam jeśli kogoś pominąłem, ale lista jest długa???? Na koniec dziękuje mojej rodzinie, a przede wszystkim mojej córce i żonie Aneta Nowogrodzka, które mnie zawsze wspierały w drodze do spełnienia marzeń. Oni wszyscy wiedzą ile poświeciliśmy razem z Adamem i ile musieliśmy przejść. Jeszcze raz wielkie dzięki. Niech się dzieje Ring..”

My GRATULUJEMY i jesteśmy dumni

Zespół Dingo Gear

Polskie psy startują w Ring de France Polskie psy startują w Ring de France Polskie psy startują w Ring de France Polskie psy startują w Ring de France Polskie psy startują w Ring de France