Pozorant byłby bez szans! Trening z psami w wykonaniu naszych partnerów z Czechdogsport K9 Store.

2018.02.05

Pozorant byłby bez szans! Trening z psami w wykonaniu naszych partnerów z Czechdogsport K9 Store.

Pozorant byłby bez szans! Na szczęście ubranie treningowe dla pozoranta Dingo Gear przeznaczone do pełnego gryzienia, wykonane z francuskiego materiału wybawiło go z opresji.

Najważniejszą sprawą w treningach i szkoleniach psów jest umiejętność swobodnego poruszania się pozoranta. Mimo grubości materiału sportowy krój kombinezonu pozwala na zginanie kończyn i bieg. Jest on na tyle sztywny i wytrzymały, że chroni ciało pozoranta, a jednocześnie pozwala zachować dynamikę ruchu.

Przy treningu gryzienia oraz innych pozorowanych sytuacjach, w których pies ma powstrzymać napastnika poprzez atak czy unieruchomienie, strój ochronny ma zapewnić pozorantowi bezpieczeństwo.

Super fotorelację otrzymaliśmy od naszych partnerów.

Dziękujemy i pozdrawiamy.

Ringo oblek Dingo Gear
www.czechdogsport.cz
Děkujeme Franta Škvrna
foto:Nikola Kratochvílová

Pozorant byłby bez szans! Trening z psami w wykonaniu naszych partnerów z Czechdogsport K9 Store. Pozorant byłby bez szans! Trening z psami w wykonaniu naszych partnerów z Czechdogsport K9 Store. Pozorant byłby bez szans! Trening z psami w wykonaniu naszych partnerów z Czechdogsport K9 Store. Pozorant byłby bez szans! Trening z psami w wykonaniu naszych partnerów z Czechdogsport K9 Store. Pozorant byłby bez szans! Trening z psami w wykonaniu naszych partnerów z Czechdogsport K9 Store.