Seminarium z noseworku 7-8 kwietnia 2018 poprowadzi Katarzyna Jakubowska – założycielka szkoły DOGadaj się z psem

2018.04.03

Seminarium z noseworku 7-8 kwietnia 2018 poprowadzi Katarzyna Jakubowska – założycielka szkoły DOGadaj się z psem

Serdecznie zapraszamy na seminarium z noseworku, które poprowadzi dla Was Katarzyna Jakubowska – założycielka szkoły DOGadaj się z psem.

Nosework to dość młoda dyscyplina sportu, która bardzo szybko zdobywa ogromną popularność. Jako specjalność psów służbowych to jedna z podstawowych umiejętności. Aby szkolić psa w tej dyscyplinie nie trzeba być przewodnikiem psa służbowego. Nosework może trenować każdy, bez względu na rasę, wiek psa czy poziom umiejętności. Ponieważ sport ten wykorzystuje podstawowy zmysł, jakim jest węch, wiele psów bardzo lubi tego typu zadania. Jest to także doskonały sposób budowania pewności siebie u psa, rozwijania jego samodzielności, motywacji i koncentracji. Wykrywanie zapachów sprawdza się także w pracy ze zwierzętami lękliwymi lub bardzo pobudliwymi. To doskonały sposób na wykorzystanie nadmiernych pokładów energii u psa i wspaniałe zajęcie dla jego psychiki.

Podczas seminarium dowiecie się:

Szczególnie zapraszamy osoby, które chcą poznać i spróbować nowej dyscypliny kynologicznej. Dołączyć mogą do nas zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści, trenerzy, szkoleniowcy, zawodnicy oraz wszyscy właściciele psów. Seminarium przeznaczone jest dla wszystkich, którzy są zainteresowani szkoleniem psów w wykrywaniu zapachów. W szkoleniu może wziąć udział każdy pies, bez względu na swój wiek oraz na poziom zaawansowania w pracy.

O prowadzącej: Pani Katarzyna Jakubowska od ponad 10 lat zajmuje się pracą z psami. Od ponad 9 lat jest Strażakiem w Jednostce Ratownictwa Specjalistycznego Ochotniczej Straży Pożarnej, która zajmuje się poszukiwaniem osób zaginionych w terenie otwartym oraz na gruzowiskach.

Będzie się działo!!!!

Oto film i fotorelacja

Seminarium z noseworku 7-8 kwietnia 2018 poprowadzi Katarzyna Jakubowska – założycielka szkoły DOGadaj się z psem Seminarium z noseworku 7-8 kwietnia 2018 poprowadzi Katarzyna Jakubowska – założycielka szkoły DOGadaj się z psem Seminarium z noseworku 7-8 kwietnia 2018 poprowadzi Katarzyna Jakubowska – założycielka szkoły DOGadaj się z psem Seminarium z noseworku 7-8 kwietnia 2018 poprowadzi Katarzyna Jakubowska – założycielka szkoły DOGadaj się z psem Seminarium z noseworku 7-8 kwietnia 2018 poprowadzi Katarzyna Jakubowska – założycielka szkoły DOGadaj się z psem Seminarium z noseworku 7-8 kwietnia 2018 poprowadzi Katarzyna Jakubowska – założycielka szkoły DOGadaj się z psem Seminarium z noseworku 7-8 kwietnia 2018 poprowadzi Katarzyna Jakubowska – założycielka szkoły DOGadaj się z psem Seminarium z noseworku 7-8 kwietnia 2018 poprowadzi Katarzyna Jakubowska – założycielka szkoły DOGadaj się z psem Seminarium z noseworku 7-8 kwietnia 2018 poprowadzi Katarzyna Jakubowska – założycielka szkoły DOGadaj się z psem Seminarium z noseworku 7-8 kwietnia 2018 poprowadzi Katarzyna Jakubowska – założycielka szkoły DOGadaj się z psem