Trenuj ze sprzętem Dingo Gear-rekomendacja

2023.02.16

Trenuj ze sprzętem Dingo Gear-rekomendacja
Rekomendacja z Facebooka:
Ar Tur napisał
…”Dobry wieczór. W sobotę około południa na Nowogrodzkiej 250 po szkoleniu GPRu będzie możliwość sprawdzenia, przymierzenia i odebrania całego sprzętu firmy Dingo Gear. Wiecie, że dziadostwa bym nie oferował. Sam od lipca 2021 pracuję tylko na tym sprzęcie. I nie chcę innej firmy. Przetestowałem dużo innego sprzętu i nie ma startu do Dingo Gear. Dlaczego? Nawet jeśli cena jest podobna i mają dojście do zapięcia Cobra to wykonanie i szycie masakra.
Teraz tylko obiektywne fakty: Taj i Lussi mają sprzęt Dingo Gear. Równo przepracowane 4’500 godzin i wyglądają jak nowe. Mam smycz testową, która za chwilę będzie miała dwa lata i wygląda jak nowa. A psów przerobiła od groma. Są braki towarowe w całej Europie. Szwecja, Niemcy (nie Chiny) taśmy i klamry zapięcia sprzedaje pod zapasy militarne spowodowane sytuacją na Ukrainie.
Dla konkretnych psów jest niespodzianka: czarna smycz treningowa w dwóch rozmiarach 150 czm lub 200 cm z rączką z taśmy wzmocnionej karabińczyk mosiężny silniejszy od BGB wyprodukowany tylko dla mojej szkoły Szkolenie psów K-9 Alhan Łomża.„….
Trenuj ze sprzętem Dingo Gear-rekomendacja Trenuj ze sprzętem Dingo Gear-rekomendacja Trenuj ze sprzętem Dingo Gear-rekomendacja